poniedziałek, czerwca 06, 2005

Indeterminacy #4


Nowa lalka Barbie, była skazana na sukces, naturalnej wielkości, ubrana według najnowszych trendów, zaskakująco prawdziwa, została uznana za nierozróżnialną ze swoim ludzkim wzorem. Pewnej nocy, urocza dziewczynka wkradła się przez okno do domu handlowego, ustawiła się dokładnie obok wystawy lalek Barbie, czekając z nadzieją, że wraz z nadejściem dnia, ktoś przystanie i ją zauważy. Była tak zaślepiona pragnieniem dostania się do czyjejś kolekcji zabawek, że nie zauważyła innych dziewczyn stojących wokół niej.

piątek, czerwca 03, 2005

Indeterminacy #3


Rozrośnięte w gigantyczne rozmiary moskity rozwinęły przerażającą inteligencje, umożliwiającą pokonanie wszelkich barier im przeciwstawianych. Teraz zmrożeni strachem kochankowie tuląc się do siebie wyczekiwali zbliżajacej się chmary owadów. Grupa moskitów jednocześnie rzucając się na drzwi zostawiła za soba tylko framugi. Rozlewając sie na prawo i na lewo, zamgliły swoimi drżącymi kształtami ściany otaczające łóżko. Wydawały się gotowe do ataku. Największy z nich, prawdopodobnie przywódca, dziwnie pobzykując wypiszczal: "Nie chcemy was skrzywdzić. Chcemy poprostu popatrzeć jak się kochacie." Wyraz twarzy kobiety momentalnie się rozpogodził.

środa, czerwca 01, 2005

Indeterminacy #2


Był sobie chłopiec, który pałał nienawiścią do swojej siostry. W naglym przypływie złości, postanowił wzbudzić w niej zazdrość. Gdy wyszła do koleżanki, wkradł się do jej pokoju by zabrać jej ulubiona lalkę, żeby bawić się nią, stać się jej przyjacielem, rozkochać ją w sobie. Po kilku mozolnych godzinach spedzonych razem, jego uczucia do lalki zaczęły rozkwitać. Teraz juz nie byl w stanie wyobrazić sobie życia bez zabawki siostry. Chcąc to wyrazić przytulił lalke tak mocno jak tylko umiał, jednak ona tylko udawała, że odwzajemnia jego uczucia.